Salony Samochodowe

Salony Samochodowe

ITALCERAMIK w swojej ofercie posiada płytki gresowe dla większości salonów samochodowych zgodnie z obowiązującymi wytycznymi i standardami.

Dzięki wprowadzaniu innowacji technologicznych płytki gresowe posiadają ulepszone powierzchnie spełniające surowe normy narzucane przez koncerny samochodowe w zakresie podwyższonej wytrzymałości, antypoślizgowości, odporności na oleje, gumę z opon, kwasy i zasady oraz warunki atmosferyczne. Ponadto w ofercie znajdują się płytki do stosowania nie tylko w części ekspozycyjnej ale także w części warsztatowej, czy w myjni samochodowej.

Uczestniczymy w realizacji nowych inwestycji, jak i w podnoszeniu standardów już istniejących autoryzowanych obiektów markowych. Dzięki znajomości standardów, rzetelnemu i indywidualnemu podejściu, kompleksowo obsługujemy dilerów, grupy dilerskie w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej, zarówno w zakresie nowo powstałych obiektów jak i dostosowywanych do wymagań sieci.

Obsługiwane marki: BMW, MINI, AUDI, SKODA, VW, SEAT, CUPRA, PORSCHE, TOYOTA, FIAT, ALFA, JEEP, FERRARI, MASERATI, MERCEDES, HONDA, NISSAN, RENAULT, DACIA, VOLVO, KIA, FORD, PEUGEOT, CITROEN, DS, OPEL, MITSUBISHI, HYUNDAI, SUZUKI.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej