Ragno / ITALCERAMIK | Casalgrande Padana, płytki przemysłowe, płytki basenowe

Ragno

Marka Ragno jest jednym z historycznych bohaterów rozwoju i sukcesu włoskiego przemysłu płytek ceramicznych na całym świecie. Założona w 1949 roku w Sassuolo Ragno staje się jednym z kluczowych graczy w rozwoju dzielnicy ceramicznej w latach 60-tych i 70-tych, dzięki swojej zdolności do produkcji płytki ściennej do pomieszczeń domowych. Oferta RAGNO zostaje także rozszerzona o  produkcję płytek podłogowych oraz ściennych przeznaczonych dla różnych segmentów budownictwa zarówno w kraju, jak i za granicą.

Na początku lat 80-tych, zostają wprowadzone najnowocześniejsze, zautomatyzowane technologie produkcji, które zmieniło diametralnie strategię sprzedaży i marketingu oraz spowodowało większy niż dotychczas ukierunkowanie na potrzeby klienta i rynku. RAGNO stawia na rozwój szerokiej gamy produktów zgodnych z trendami, stylami i gustami konsumenta.

Oferta Ragno oferuje jasno zdefiniowane, niezawodne rozwiązania, które są w stanie przetrwać w czasie, jednocześnie stale się rozwijają i odnawiają wraz z nowymi trendami w projektowaniu wnętrz: od porcelany przez mozaikę szklaną, do płytek podłogowych i ściennych zarówno do wnętrz, jak i okładzin zewnętrznych. Ragno oferuje kompletną, coraz bardziej „specjalistyczną” ofertę, która współdziała ze światem projektowania architektonicznego za pomocą modułowych, elastycznych rozwiązań dedykowanych do przestrzeni mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej oraz segmentu inwestycyjnego.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej