Rako / ITALCERAMIK | Casalgrande Padana, płytki przemysłowe, płytki basenowe

Rako

RAKO to marka, której produkty często używamy w Italceramik przy realizacji inwestycji o budżecie ekonomicznym. Dobry stosunek ceny do jakości, często przemawia do inwestorów, którzy oczekują dobrej jakości, w dobrej cenie. Spółka LASSELSBERGER, s.r.o jest jedynym producentem ceramicznych płytek ściennych i podłogowych w Czechach i jednocześnie jednym z największych europejskich producentów materiałów okładzinowych. LASSELSBERGER, s.r.o. utrzymuje i rozwija tradycję czeskiej marki RAKO już 135 lat. Dzięki segmentacji marek RAKO HOME, RAKO OBJECT, RAKO SYSTEM, firma pokrywa prawie wszystkie potrzeby klientów w zakresie okładzin ceramicznych. Oferuje kompleksowe rozwiązania.

Marka RAKO HOME reprezentuje szeroką gamę ceramicznych płytek ściennych i podłogowych, wraz z  akcesoriami dekoracyjnymi i funkcjonalnymi, do łazienek, podłóg i kuchni wnętrz, a także na balkony, tarasy, schody zewnętrzne. RAKO HOME szanuje indywidualne podejście do klienta, czerpie inspirację z aktualnych trendów, jednocześnie dbając o spełnianie wysokich wymagań w zakresie jakości.

RAKO OBJECT oferuje architektom, projektantom i specjalistom kompletny system uzupełniających się serii ze szczególną dbałością o wysoki standard techniczny. Dzięki tak bogatemu asortymentowi mamy przewagę i tam, gdzie istnieje wymóg stworzenia rozwiązania architektonicznego według nietypowego projektu. Płytki ceramiczne RAKO OBJECT oferują najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrafią docenić kompleksowe rozwiązania najwyższej jakości.

Spółka LASSELSBERGER działa w Czechach od 1998 roku, kiedy to nabyła większościowe udziały w zakładach ceramicznych Chlumčany, a.s., a przez nie także w spółce akcyjnej Calofrig Borovany. Kolejnym członkiem nowo utworzonej grupy została rok później spółka akcyjna Keramika Horní Bříza a następnie Kemat Skalná, s.r.o. Dynamiczny rozwój firmy kontynuowany był wraz z przejęciem firmy Cemix Čebín, s.r.o., a w 2002 roku został zwieńczony przejęciem spółki akcyjnej RAKO. W 2004 roku proces transformacji został zakończony. Pod koniec 2007 roku firma została podzielona na nowe samodzielnie działające podmioty zajmujące się produkcją produktów ceramicznych materiałów okładzinowych (LASSELSBERGER, a.s), górnictwem i przetwórstwem surowców (LB MINERALS, a.s.) oraz produkcją suchych zapraw i mieszanek tynków oraz tynków pastowatych (LB Cemix, a.s.).

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej